Nasza restauracja

W RESTAURACJI CHE BONTÀ serwujemy w głównej mierze dania z nad morza takie jak: Linguette allo scoglio, Risotto gamberi e calamari, Insalata di mare.

Oprócz tego można skosztować unikalne potrawy z wymysłu szefa kuchni jak również tradycyjne dania takie jak: Pasta al  Pesto, Spaghetti alla carbonara, Aglio olio e peperoncino.

Ponadto dla urozmaicenia codziennie występują różnorodne „Dania dnia”.

Wśród deserów szczególnym uznaniem naszych gości cieszy się Panna cotta i Tiramisu. W menu CHE BONTÀ żelaznym punktem jest oczywiście także filar kuchni włoskiej, czyli pizza, której receptura nie zmienia się od pokoleń, a także pyszne espresso.

Dla mniej głodnych codziennie wypiekamy mini calzoncini w wersji ricotta-szpinak lub ricotta-mix wędlin. Do tego dostępna jest również focaccia z równymi dodatkami: z rozmarynem, z oliwkami, z anchois, z pomidorami. Można je zamówić w całości lub na kawałki.

Kuchnia włoska

Kuchnia włoska to coś więcej niż tylko przygotowywanie pysznego jedzenia – to sztuka, pasja i wielki szacunek dla tradycji. Jej podstawą są świeże warzywa, zioła, owoce morza oraz pasta i sery. Dania są zwykle proste, ale dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników i kulinarnemu kunsztowi zachwycają wspaniałym smakiem, aromatem i wyglądem.

Adres

Zapraszamy do tradycyjnej włoskiej restauracji przy ulicy Zakopiańskiej!

Zakopiańska 56/48
Kontakt: 790 440 844

Salumerie i pizzerie

Dzięki pasji do włoskiej kuchni i zdrowej żywności w sercu Krakowa powstał sklep CHE BONTÀ SALUMERIA. W tym włoskim kąciku można dostać wyszukane i oryginalne produkty, które zaspokoją każde podniebienie. Oferujemy szeroką gamę artykułów wybranych bezpośrednio przez nas, od sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców.

Na Kazimierzu i przy ul. Zakopiańskiej działają również nasze pizzerie. Zapraszamy do skosztowania najprawdziwszej włoskiej pizzy bez potrzeby wyjeżdżania z naszego pięknego miasta! Można tu też kupić pyszną świeżą lazanię oraz wszystko co trzeba, aby przyrządzić włoskie dania z oryginalnych produktów.