Nasza pizzeria

Kuchnia włoska bazuje na tradycji stosowania prostych i świeżych produktów, kreując dania równie proste w swojej formie. Prawdziwa włoska pizza jest wręcz magicznym daniem – jej unikatowy smak powstaje w piecu zaledwie w ciągu kilku minut dzięki połączeniu ciasta, które dojrzewa 4 dni, dzięki czemu jest chrupiące i lekkostrawne, pomidorów i mozzarelli.

Pizza

Oto dlatego otworzyliśmy CHE BONTÀ PIZZERIA – idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą pozwolić sobie na chwilę przyjemności we włoskiej atmosferze i delektowanie się smakiem prawdziwej pizzy. Wszystko, co oferujemy w naszej pizzerii wynika z zamiłowania do dobrego jedzenia. 

W CHE BONTÀ PIZZERIA możesz skosztować pizzy oraz calzone o różnorodnych smakach (ponad 50 pozycji!), z dodatkiem oryginalnych włoskich produktów krojonych na miejscu, w części sklepowej.

Adresy

Zapraszamy do poznania unikatowego smaku włoskiej pizzy w samym sercu Krakowa i na Zakopiance!

Brzozowa 20
Kontakt: 730 848 184

Zakopiańska 56/48
Kontakt: 790 440 844

Salumerie i restauracja

Dzięki pasji do włoskiej kuchni i zdrowej żywności w sercu Krakowa powstał sklep CHE BONTÀ SALUMERIA. W tym włoskim kąciku można dostać wyszukane i oryginalne produkty, które zaspokoją każde podniebienie. Oferujemy szeroką gamę artykułów wybranych bezpośrednio przez nas, od sprawdzonych i zaprzyjaźnionych dostawców.

W RESTAURACJI CHE BONTÀ serwujemy w głównej mierze dania z nad morza takie jak: Linguette allo scoglio, Risotto gamberi e calamari, Insalata di mare.

Oprócz tego można skosztować unikalne potrawy z wymysłu szefa kuchni jak również tradycyjne dania takie jak: Pasta al  Pesto, Spaghetti alla carbonara, Aglio olio e peperoncino.